Birth January 22, 1979
Prezident ČSSR
Gustáv Husák
from May 29, 1975 to December 10, 1989 (aged 10 years)

Note: Na moskevských jednáních v srpnu roku 1968 Husák „změnil kurs“. V roce 1969 se dostal do čela KSČ.
Death May 4, 1979 (aged 3 months)